חמצן לחיים

הצורך באוויר נקי מחיידקים ורעלים קיים בכולנו, לחלקנו יש מה לעשות בנידון ואנו עוברים לגור בערים שרמת זיהום האוויר בהם נמוכה. אך לחלק השני אין ברירה ובעקבות עבודה/ חברים/ משפחה עליו להישאר באזור עם רמת זיהום אוויר גבוהה.

רמת זיהום האוויר משפיעה על המערכת החיסונית של גופנו לטווח הארוך ולפעמים גם לטווח הקצר. חשוב מאוד שהגוף שלנו יכניס אלו חמצן נקי וטוב ולא מלוכלך בחיידקים ורעלים. מערכת הנשימה שלנו מעבירה בין 12 ל 20 נשימות בדקה, משמע שביום אחד אנו נושמים כל כך הרבה ולכן חשוב לשמור על סביבה עם חמצן נקי.

בכדי לתת מענה וטיפול הולם לכל האנשים שרוצים לשפר את המערכת החיסונית ולנשום אוויר טוב יותר. אנו ממליצים על שימוש בתא לחץ המעביר לגופכם חמצן נקי שמסייע בהיווצרות רקמות ותאים חדשים. השימוש בתא לחץ הינו אישי ויחידני. לכל אחד שנכנס יש זמן איכות לבד בתא, אפשר לנצל את הזמן הזה לשינה, חשיבה, הרהורים ועוד. כל אחד יכול להגיע ולהנות מהשימוש בתא לחץ.

חמצן לחיים הוקמה בזכות הבן שלי, שי. שי נמצא על הספקטרום האוטיסטי ושמענו שטיפול בתא חמצן יכול לסייע בתפקוד של שי. שי הוא ילד מתחת לגיל 14, ולכן כשניסנו למצוא לו טיפול בתא חמצן נתקלנו בסירובים מטעם בתי החולים והגופים המטפלים. החלטנו שהגיל של שי לא יעצור אותנו, ולאחר המון בירוקרטיה והמון תמיכה מהמשפחה הצלחנו לייבא תא לחץ לטיפול אישי. מיותר לציין שהתוצאות לא איחרו לבוא ויש שיפור משמעותי בתפקוד של שי.
אנו מזמינים אתכם לנשום חמצן טוב ונקי יותר, יש זמינות גבוהה לתורים ויחס אישי.
חייגו עוד היום לקביעת תור בחמצן לחיים.