קחו נשימה עמוקה

קצב נשימה תקין הוא בין 12 ל 20 נשימות בדקה. כמות נשימות זו מכניסה הרבה חמצן לריאות ויוצאת דרך מערכת הנשימה. כאשר אנו מכניסים כמות גדולה של חמצן לגופנו חשוב שהוא יהיה נקי וטוב.

ישנם מקומות בארץ שרמת זיהום האוויר בהם גבוהה ויש מקומות שרמת זיהום האוויר שלהם נמוכה. חשוב מאוד להכניס לגופנו חמצן נקי ובריא. ככל שהאוויר יותר נקי כך אנו עוזרים לגופנו להיות בריא יותר וחזק יותר. שאיפה מוגברת של חמצן מזוהם עלולה לגרום לנזק בריאותי. חשוב מאוד להישאר במקומות שרמת זיהום האוויר בהם נמוכה ולהמעיט בהגעה למקומות עם אחוז זיהום אוויר גבוהה.

כולנו רוצים לשמור על הבריאות ולהישאר חזקים כמה שרק אפשר ואפילו לחיות לנצח. בכדי לשמור על אורח חיים בריא אנחנו שומרים על תזונה נכונה, שעות שינה מסודרות, ספורט יומי או שבועי ולפעמים גם לקיחת ויטמינים לחיזוק המערכת החיסונית. האוויר שאנו נושמים מלא בחמצן לא נקי, אנחנו נושמים אותו 24/7 בכל רגע נתון. חמצן זה משפיע על בריאותינו לטווח הארוך, ולכן חשוב לשמור על סביבה מופחתת בזיהום אוויר.

השימוש בתא חמצן הפך נפוץ מאוד בשנים האחורנות ורבים משתמשים בתא חמצן בכדי לשמור על הבריאות. בתא החמצן מועבר לגוף חמצן נקי מלכלוך והוא מסייע למערכת החיסונית להיות טובה יותר. התאים והרקמות בגוף מתחדשים ויש הרגשה נפלאה בגוף כאשר יוצאים מתא החמצן. אם אתם סובלים מבעיה רפואית יתכן ותא החמצן יוכל לסייע לכם. גם אם אתם בריאים תוכלו לבוא ולהשתמש בתא חמצן.
השימוש בתא חמצן מתאים לכולם והוא מסייע לגוף להיות חסון יותר בפני נזקי הסביבה.

חמצן לחיים הוקמה בזכות הבן שלי, שי. שי נמצא על הספקטרום האוטיסטי ושמענו שטיפול בתא חמצן יכול לסייע בתפקוד של שי. שי הוא ילד מתחת לגיל 14, ולכן כשניסנו למצוא לו טיפול בתא חמצן נתקלנו בסירובים מטעם בתי החולים והגופים המטפלים. החלטנו שהגיל של שי לא יעצור אותנו, ולאחר המון בירוקרטיה והמון תמיכה מהמשפחה הצלחנו לייבא תא לחץ לטיפול אישי. מיותר לציין שהתוצאות לא איחרו לבוא ויש שיפור משמעותי בתפקוד של שי.
אנו מזמינים אתכם לנשום חמצן טוב ונקי יותר, יש זמינות גבוהה לתורים ויחס אישי. חייגו עוד היום לקביעת תור בחמצן לחיים.